Tillbaka till samtliga rapporter

5 gatlampor längs med Skolgatan är sönder, tre stycken närmare bolltorp och två vid nolbyskolan

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 13:30, sön 8 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 5 minuter senare

Fem gatlampor längs Skolgatan är sönder, tre stycken närmare bolltorp och två vid nolbyskolan. En vid nolbyskolan är precis i korsningen vilket gör det mycket svårare att se bilister och gående.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:55, mån 9 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:27, ons 18 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?