Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning ur funktion på Åkaregatan

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 21:47, lör 7 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Två gatlampor ur funktion på Åkaregatan, upptäckte det vid 19.30 ikväll. Mellan Åkaregatan 6 och 8 och den i hörnet Åkaregatan 10. Väldigt mörkt på gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:56, mån 9 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:24, fre 20 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?