Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa och mycket arbete där

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 20:22, fre 6 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Det är helt mörkt i gathörnet

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:56, mån 9 november 2020

  • Nu är det 3 stycken lampor som inte lyser

    Postat anonymt 17:33, tis 24 november 2020

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 06:44, ons 25 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 06:44, ons 25 november 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:57, lör 5 december 2020

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 08:00, lör 5 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?