Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lyktstolpe/gatubelysning

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kamilla Björklund, 12:53, tis 3 november 2020

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Hej!

Lyktstolpen/gatubelysningen på bilden fungerar ej. Den står vid p-platsen bakom Kungsgatan 43. Hoppas detta kan åtgärdas snart:) MVH Kamilla

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 13:31, tis 1 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?