Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampa trasig vid vändplatsen.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Ulrika Bengtsson, 21:24, lör 31 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Trasig gatlykta, gör att det är väldigt mörkt vid entrén till huset.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:21, mån 2 november 2020

  • Hej, jag undrar när lampan kommer att lagas? Nu har min dotters cykel blivit stulen och det känns inte bra att det är så mörkt vid entrédörren.

    Postat anonymt 12:19, fre 27 november 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:52, lör 28 november 2020

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 15:35, sön 20 december 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:23, lör 26 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?