Tillbaka till samtliga rapporter

En trasig gatulampa snett utanför ett rött hus på Skaverydsvägen 144, 44144 Alingsås

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:20, tors 29 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, 5 minuter senare

Denna trasiga gatulampa har nu varit trasig i över en månad!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:41, tors 29 oktober 2020

  • Ingen återkoppling! Jättedåligt!!

    Postat anonymt 18:40, tors 26 november 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 15:35, sön 20 december 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:15, sön 20 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?