Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning på gångbana

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av Pia Sagré, 07:17, ons 28 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

En trasig lampa vid Bolltorspvägen 18.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:36, tors 29 oktober 2020

  • Tack för att ni åtgärdat felet.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Pia Sagré 09:59, ons 25 november 2020

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 10:00, ons 25 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?