Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 13:37, tis 27 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Gatubelysning trasig mellan Grankullegatan 1 och 3 ca

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:32, ons 28 oktober 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:11, tis 24 november 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:50, tis 22 december 2020

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 14:55, tis 22 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?