Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningen på elljusspåret fungerade inte när jag besökte spåret måndagen den 26/10 2020. Det finns dessutom nedfallna ledningar längs spåret.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:54, tis 27 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, mindre än en minut senare

Jag vet inte hur länge elljusspåret saknat fungerade beslysning eftersom jag besökte det för första gången måndagen den 26/10. Vore supertacksam om problemet kunde åtgärdas så man kan promenera där på eftermiddagarna/kvällarna, nu när mörkret kommit!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:37, tis 24 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?