Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningsstolpe ut funktion

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Fredrik, 13:07, tis 27 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Stolpe lyser ej, båda lamporna ur funktion

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till vår entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:36, tis 27 oktober 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:14, mån 16 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?