Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:04, mån 26 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Gatulampa på Skogskullegatan vid infarten till Grankullegatan lyser inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:40, ons 28 oktober 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:12, fre 27 november 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:30, mån 28 december 2020

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 09:35, mån 28 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?