Tillbaka till samtliga rapporter

Glas

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 23:03, tors 22 oktober 2020

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Krossad flaska utspridd över cykelvägen från angiven punkt till Trollstigens början. Jag plockade upp de största bitarna igår men det ligger kvar små bitar som nästan inte syns och som inte går att plocka upp med fingrarna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi löser det, tack för informationen!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:42, fre 23 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.