Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning Ställverket

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kenneth Normén, 10:21, tors 22 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Belysning trasig vid ställverket Alfhemsvägen. Mycket otrevligt att gå förbi när det är mörkt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:45, fre 23 oktober 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:57, tors 19 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:33, tis 8 december 2020

  • Fortfarande lika mörkt och otäckt att komma förbi.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat av Kenneth Normén 15:56, tors 17 december 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Hej Fortfarande lika mörkt och otäckt att gå eller åka förbi ställverket. Problemet är inte löst. Det tråkiga är att det snart kommer hända en olycka i mörkret, då kan det vara försent. Hoppas det händer något snart. Med vänlig hälsning, Kenneth Normen

    Postat av Kenneth Normen 16:52, torsdag 7 januari 2021

  • Hej Har fortfarande inte hänt något. Precis lika svart och otrevligt som tidigare. Det måste väl ske något innan en allvarlig olycka händer? Med vänlig hälsning, Kenneth

    Postat av Kenneth Normén 16:23, torsdag 14 januari 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?