Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning släckt

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kenneth Normén, 10:16, tors 22 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

2 st gatubelysningar från Stadsskogsgatan ner till infarten Ekhagegatan 7;9;11 lyser ej och ej gjort på ett par månader.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:35, fre 23 oktober 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:25, tors 19 november 2020

  • Inget hänt ännu. Rapporterade detta första gången i augusti 2020 till er. Kenneth

    Postat av Kenneth Normén 10:26, tors 19 november 2020

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 10:55, tors 19 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:34, tis 8 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?