Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen vid Kvarnholmsvägen 11 är släckt.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Hans-Erik Andreasson, 18:44, ons 21 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Belysningen har varit trasig någon vecka.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:24, tors 22 oktober 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:53, ons 18 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:25, fre 20 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?