Tillbaka till samtliga rapporter

3 gatulampor av trasiga längs Näckrosgatan.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Grettel, 10:05, mån 19 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Jag vet inte hur längre har varit så eftersom jag är nytt flytta. Men är det ok om ni fixa den när är så mörkt ute i gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:58, mån 19 oktober 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:26, ons 18 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?