Tillbaka till samtliga rapporter

Diket igenslammat

Rapporterat i kategori Igensatt brunn av Victoria, 11:24, tors 15 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Diket behöver grävas ur igen. Slam och vatten rinner ut med vägen och kommer orsaka halka i backen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan! Ärendet är framfört till berörd verksamhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:03, tors 15 oktober 2020

  • Någon har grävt med spade...funkar tills vidare men inte i längden ...

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Victoria 12:02, tors 12 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?