Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning ur funktion på Trötemyrsvägen.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:17, tis 13 oktober 2020

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning ur funktion på Trötemyrsvägen idag 201013

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:04, ons 18 november 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.