Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning i Dammekärr fungerar ej

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:36, ons 14 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Gatubelysningen i motionsspåret i Dammekärr, Nödinge är trasig och behöver åtgärdas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan! Vi överför ärendet till ansvarig enhet för åtgärd, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:34, tors 15 oktober 2020

  • Ej våra lampor

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:52, tis 10 november 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:29, ons 11 november 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 20:09, ons 11 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?