Tillbaka till samtliga rapporter

Damask saknas vid rondering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:00, tis 13 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Damask saknas vid rondering stolpe 6352

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:43, tis 13 oktober 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:41, tis 10 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?