Tillbaka till samtliga rapporter

Damask saknas vid rondering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:42, tis 13 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Damask saknas vid rondering stolpar 1783•1784•1785•1786•1787•

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:38, tis 13 oktober 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:08, måndag 8 februari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.