Tillbaka till samtliga rapporter

Damask saknas vid rondering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:40, tis 13 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Damask saknas vid rondering stolpar 1962•1753•1751•1750•1749•171748•1747•1746•1762•1761 1760•1759•1758•1757•1756•1755•1754•1753

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:39, tis 13 oktober 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:30, tis 3 november 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.