Tillbaka till samtliga rapporter

Damask saknas vid rondering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:19, tis 13 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Damask saknas vid rondering stolpe 1619

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:23, tis 13 oktober 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:41, mån 2 november 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.