Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning återvinning

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Tobiad, 19:49, mån 12 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Jättemörkt att återvinna

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 07:13, ons 14 oktober 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:13, tors 19 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?