Tillbaka till samtliga rapporter

Flera gatlyktor från sjukhuset och förbi Kronbergshallen fungerar inte.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:31, mån 12 oktober 2020

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Trasiga gatlyktor gör att det är väldigt mörkt längs vägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och ursäkta den sena systemåterkopplingen men felet är åtgärdat.

    //Rolf - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 12:05, fre 18 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?