Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 08:56, tis 6 oktober 2020

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Lövgatan vid Coop.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:21, tors 8 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.