Tillbaka till samtliga rapporter

Metro tidningsställ

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 21:30, fre 2 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Ett fd Metro tidningsställ är fortfarande inte borttaget, utan förfular och fylls som en soptunna numer utanför pendelstationen i Bohus centrum. När ska Ale kommun kräva borttagning av dessa?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • *Kategori ändrat från ‘Avfall och återvinning’ till ‘Nedskräpning’*

    Postat anonymt 10:12, mån 5 oktober 2020

  • Tack för din anmälan. Vår parkavdelning kommer att ta bort stället. Jag avslutar ärendet här. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:01, tis 6 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.