Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga gatlyktor

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:50, mån 28 september 2020

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Flera trasiga gatlyktor på Ängbacksgatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:06, fre 2 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.