Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Johan, 22:15, lör 26 september 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Samtliga lampor släckta på tvärgator m.m

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan, ärendet omhändertogs av ansvarig entreprenör. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:38, tis 6 oktober 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:00, tis 10 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?