Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning ur funktion

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Fredrik, 06:35, tors 24 september 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Gatubelysningen längs gamla kilandavägen fungerar ej från rondellen vid norra kilandavägen. Minst två nätter nu

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack så mycket för anmälan, vi skickar detta vidare direkt till ansvarig entreprenör för åtgärd. Tack för hjälpen, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:04, tors 24 september 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:20, mån 30 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?