Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning ur funktion på lång sträcka

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 20:26, ons 23 september 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Alla gatlampor släckta längs med Gamla Kilandavägen, åtminstone från Prästvägen till Vimmersjön.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan! Vi skickar detta vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:23, tors 24 september 2020

  • Det här problemet verkar komma och gå, det har fungerat under veckan, men igår (26 september) var det släckt igen.

    Postat anonymt 09:25, sön 27 september 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:02, ons 21 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.