Tillbaka till samtliga rapporter

Dax att röja efter Tuvebergsvägen

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 20:12, onsdag 23 september 2020

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Dax att röja på båda sidor av Tuvebergsvägen. Grenar, buskar etc hänger ner över gångbanor samt täcker belysningen & skyltar på vägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Dax att röja bort grenar/träd som skymmer belysningen

    Postat anonymt 20:23, onsdag 21 oktober 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?