Tillbaka till samtliga rapporter

Flera belysningsstolar ur funktion

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kontaktcenter, 09:49, ons 23 september 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Inkommer flera rapporter att gatubelysning är ur funktion på flera ställen längs med Gamla Kilanda vägen. Mörkt om kvällarna och svårt att se fotgängare när man kör bil. Trafikfara.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:19, tors 24 september 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:34, ons 11 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?