Tillbaka till samtliga rapporter

Rudskogsvägen och Bokliden är trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 08:51, ons 23 september 2020

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Rudskogsvägen och Bokliden är trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:06, fre 25 september 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.