Tillbaka till samtliga rapporter

Ungdomsgäng som skräpar ner

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning av Andreas Zaar, 17:59, tisdag 22 september 2020

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Ungdomarna som hänger på bänkarna och lämnar skräp runt hela bänken. De fiskar och kastar fisken på vägen, och kör över troligtvis med mopeden som de hade med sig.

Tråkigt att det pågår utanför skolan på kvällarna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tråkigt med sådan beteende, vi kommer att städa upp och be trygghetsvärdarna ha lite extra koll där.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:55, onsdag 23 september 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?