Tillbaka till samtliga rapporter

Skadegörelse på lekplats

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser av Andreas Zaar, 17:45, tisdag 22 september 2020

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Någon har grävt sönder en bit av lekplatsen. Tråkigt, nu är det en stor risk att det fortsätter och blir ett större hål.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för info Reparatör är beställd

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:19, onsdag 23 september 2020

  • Skadan är lagad, tack skurupskommun för att ni agerar på dessa rapporterna!

    Postat av Andreas Zaar 08:05, söndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?