Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig

Rapporterat i kategori Gatubelysning av kontaktcenter, 11:53, tis 22 september 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Gatubelysning sönder vid Gamla Kilandavägen 29 i nödinge.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet är översänt till vår entreprenör. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:01, tis 22 september 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:25, mån 30 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?