Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning nedsläckt på Börsagårdsvägen, Ängarnasväg och Gamla Kilandavägen

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 06:54, tis 22 september 2020

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Belysning ur funktion, tacksam för åtgärd.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till vår entreprenör. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:52, tis 22 september 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:01, tis 20 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.