Tillbaka till samtliga rapporter

Felvänd skylt

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 19:48, måndag 21 september 2020

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Dags att vända lite på denna skylt så den är vänf åt rätt håll

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:53, måndag

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 20:55, måndag

  • Statusuppdatering

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 20:55, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?