Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt vid rondering Stolpe 2346

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Ale kommun, 07:26, mån 21 september 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Släckt vid rondering Stolpe 2346

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan! Vi skickar iväg ärendet till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:46, mån 21 september 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:33, ons 11 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?