Tillbaka till samtliga rapporter

Sopor utspridda på marken

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 20:47, lördag 19 september 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Sopor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Avfall och återvinning’ till ‘Nedskräpning’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:59, måndag 21 september 2020

  • Tack för din anmälan. Fastigheten tillhör Surtelokaler KB. Vi har skickat över din anmälan till dem. Ärendet avslutas i Fixa min Gata. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:00, måndag 21 september 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?