Tillbaka till samtliga rapporter

Träd över löpningsslinga

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage av Jeanette Malm, 16:50, lördag 19 september 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 5 minuter senare

Det ligger ett träd över vägen. Surtesjönrunt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?