Tillbaka till samtliga rapporter

Stort hål i gatan

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 10:04, fredag 18 september 2020

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Stort hål i gatan på Klorvägen i Bohus , precis innan 30 skyltarna. Har varit här minst ett halvår . Det vore bra om ni kunde laga det omgående.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej!Ttack så mycket för anmälan. Denna rapport finns redan sen tidigare här i fixa min gata. Vi skickar en påminnelse till ansvarig vägförening som får åtgärda detta. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat anonymt 13:41, fredag 18 september 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?