Tillbaka till samtliga rapporter

GC är halvt igenväxt

Rapporterat i kategori Vägar (Riksvägar/Trafikverket) av Fredrik, 13:48, torsdag 17 september 2020

Skickades till Trafikverket, 57 minuter senare

Raporterat för ett år sedan också men inget hänt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Träd och buskage’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Ale kommun (Linus Lindholm) 14:44, torsdag 17 september 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Fredrik 20:44, torsdag 15 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?