Tillbaka till samtliga rapporter

Trottoar igenväxt

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 12:44, onsdag 16 september 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Det finns ej plats att gå när bilar parkerar på gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?