Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt staket vid återvinning

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning av Nicklas Ardrot, 05:51, tisdag 15 september 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Vid återvinningen finns ett staket där handledaren har blivit böjd öppet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet överförs till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:46, tisdag 15 september 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?