Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning fungerar inte.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Johanna Talje, 09:06, tisdag 15 september 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Trasig belysning.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?