Tillbaka till samtliga rapporter

Skruvar borta i staket

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 09:11, lör 12 september 2020

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Skruvar borta på staketet på mitten av cykelbron. Märkte att staketet sviktande när jag stannade och lutade mig mot staketet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdas omedelbart!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:34, mån 14 september 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.