Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning lyser ej vid Hyltaskogsvägen 4

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 21:59, fredag 11 september 2020

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Gatubelysning fungerar inte på kvällarna, ser bara ut att vara denna som inte fungerar:mellan Hyltaskogsvägen 2 och 4

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi håller på att köra rondering, sen kommer allt trasigt att fixas till

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:25, måndag 14 september 2020

  • Vilket tidperspektiv på rondering, innan denna belysning fungerar igen? Denna har varit sönder även förra året... Ärendet borde inte stå som löst.

    Postat anonymt 06:08, torsdag 17 september 2020

  • Lägesrapport nu: Belysning lyser ibland om kvällarna. Idag 2020-10-05 kl. 06.00: övriga lampor lyser men ej denna. Status i ärendet är ej löst

    Postat anonymt 06:27, måndag 5 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?