Tillbaka till samtliga rapporter

Hål i gång o cykelbana

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 18:33, fredag 11 september 2020

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

2 hål i vägen. Ganska djupa efter några rör troligtvis Cirka 5-7 cm i diameter Farligt för ex hundar

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Nålen som markerar din GPS-position visar inne på fastighetsmark ? Var god kontaka fastighetsägaren om så är fallet.

    Häls/Gatuenheten, Alingsås Kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:02, måndag 14 september 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 14:05, måndag 14 september 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 14:05, måndag 14 september 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 14:08, måndag 14 september 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:38, fredag 9 oktober 2020

  • Statusuppdatering

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 19:40, fredag 9 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?